І СТРАТЕГІЯ РОЗВИТКУ, І ПОТОЧНІ ПИТАННЯ

У ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп” відбулася розширена виробнича нарада, в якій взяли участь спеціалісти апарату управління, керівники  структурних підрозділів.

Порядок денний був такий:

– стратегічний напрямок розвитку ДП “Кам’янець-Подільське лісове господарство“ ;

    –   виконання виробничих планів за 9 місяців 2017 року;

    –   про результати ревізії екологічної інспекції;

    –  про підготовку підприємств до проведення  осіньої лісокультурної кампанії;

    –   про готовність підрозділів  до роботи в осінньо-зимовий  період 2017/2018 року.

Директор лісгоспу Валерій Пустильний  ознайомив присутніх із завданянми, які поставив  начальник обласного управління Петро Пешко відповідно до вимог Президента  держави та напрямків розвитку Держлісагентства. Насамперед це – впровадження інтенсивних та передових технологій  в лісовирощуванні – створення лісових культур  з участю швидкорослих посухостійких порід; запровадження посадки лісових культур саджанцями з закритою кореневою системою;  вирощування в стаціонарних культиваційних спорудах  та контрольованому середовищі сіянців лісових  та декоративних порід із закритою кореневою системою; вирощування  енергетичних плантацій тополі та верби; розвитку рекреаційного лісівницва та   поглибленого використання деревини;  побічне користування лісом та створення власної торгової марки та мережі торгівлі.

На нараді велася предметна розмова про проведення  осінньої лісокультурної кампанії. Доповідач, провідний інженер лісових культур Лілія Коваль  зазначила, що на площі 22 га, де закінченні  рубки  спеціального використання деревини проведено підготовку грунту для створення лісових культур,  на площі 15 га буде проведено доповнення лісових культур. Для встановлення приживленості, збереженності та стану лісових культур, визначення кількості та якості вирощеного садивного матеріалу в розсадниках розпочато з 1 жовтня  проведення щорічної осінньої інвентаризації об’єктів лісокультурного виробництва. Нагальним є питання забезпечення  заготівлі лісового насіння, зокрема  дуба звичайного. Необхідний для підприємства обсяг, з врахуванням резервного фонду, становить 4000 кг. Обстежено та визначено місця заготівлі. Наразі  Панівецьке лісництво вже заготовило 300 кг жолудя.

Із інформації доповідаючих стало відомо, що виконання   виробничих показників  за 9 місяців 2017 року  забезпечено. Підрозділи в основному готові до роботи в осінньо-зимовий період, відремонтовано й утеплено виробничі приміщення та контори, перевірено опалювальні пристрої, котельні забезпечено дровами паливними.

Заслухавши всіх доповідаючих,    в  обговоренні взяли участь керівники стуктурних підрозділів та спеціалісти.

Підсумовуючи нараду, директор  лісгоспу Валерій Пустильний зобов’язав  розробити заходи та  надати конкретні пропозиції  до стратегії розвитку підприємства.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*