АВТОТРАНСПОРТНИЙ ПІДРОЗДІЛ – НА ВИДУ

Ізяславський лісгосп має потужний автотранспортний підрозділ –  понад 80 одиниць техніки, що використовується  для виконання всього комплексу лісогосподарських робіт, починаючи від підготовки грунту під створення лісових насаджень і закінчуючи вивезенням деревини.  Для обробітку грунту, трелювання та навантаження деревини використовують трактори, укомплектовані плугами,  захватами та маніпуляторами. Перевозять деревину  19 автомобілів ЗІЛ-131, чотири з яких оснащені маніпуляторами. Вивезення хлистів на нижній склад  здійснюють 3 автомобілі ЗІЛ 131 ЛТ-25. З початку року було вивезено на нижній склад близько 50 тисяч   кубометрів деревини. Лісгосп також має легкові автомобілі, автомобілі УАЗ, ГАЗ-66, автобуси. Останніми  перевозять працівників до місця роботи та додому.

Протипожежна техніка налічує 2 пожежні автомобілі (ЗІЛ-131 та ГАЗ-66), 2 автоцистерни об’ємом 10 000 та 5 000 літрів, які використовуються не тільки для гасіння лісових пожеж, а й за потреби допомагають Ізяславській службі порятунку протидіяти стихії.

Ремонт автомобільної техніки здійснюють у ремонтно-механічній майстерні, де постійно трудяться 5 працівників – токар, електрогазозварник, коваль, слюсар з ремонту автомобілів, слюсар з ремонту бензопил.

Навесні працівники ДП «Ізяславський лісгосп» спільно з волонтерами   капітально відремонтували та відправили в зону АТО два автомобілі УАЗ. Також по можливості здійснюються ремонт техніки, що була задіяна в зоні бойових дій. Крім того було передано в зону АТО 3 одиниці власної техніки – екскаватор, автомашини ЗІЛ-130, ГАЗ-66, який вже повернувся.

Колектив автогаража нараховує 56 чоловік. Середньомісячна зарплата  за 9 місяців на одного працівника склала понад 13 655 грн. Працівники автотранспортного підрозділу спільно з трудівниками інших підрозділів  досягають вагомих результатів у виробництві. За перевиконання  планів працівники отримують преміальні винагороди, що є стимулом для праці та досягнення ще кращих результатів.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*