БУДУТЬ З ТЕПЛОМ

ДП «Ізяславський лісгосп» завжди завчасно готується до холодів. І цьогоріч ретельно підготувалися. Спеціалісти перевірили готовність котелень  та обладнання до опалювального сезону. В усіх підрозділах проведено профілактичне обслуговування  котлів, усунено неполадки,  заготовлено дрова для опалювання.

У цеху  переробки деревини відремонтовано котельне обладнання з заміною модуля котла KWH-600, який отримали з Польщі. Працюють на відходах переробки  – тирсі.  Теплом забезпечують виробничі приміщення  цеху переробки загальною площею  понад 1200 квадратних метрів, а також   три сушильних камери.

Побутові піролізні дров’яні котли, що обігрівають адмінбудівлю лісгоспу, їдальню, нижній склад та цех переробки,  побутові приміщення нижнього складу та цеху переробки деревини, приміщення чотирьох лісництв, теж у повній готовності.

У гаражі лісгоспу проведено технічне обслуговування та ремонт напівавтоматичного котла КВМ(а) – 0.50, який  працює на тирсі та дровах. Котельня гаража, що  забезпечує теплом ремонтно-механічну майстерню і побутові кімнати, також готова до опалювального сезону.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*