ВСІ ОДИНАДЦЯТЬ АКТИВНІ

Учні Городищенської загальноосвітньої школи вирішили  долучитися до збереження навколишнього середовища та природи рідного краю. Першим кроком стало створення учнівського лісництва, яке об’єднало активістів. Відкривали учнівське лісництво директор ДП «Шепетівський лісгосп» В.М.Сасюк  та директор навчального закладу Л.А.Кушнір. На урочистій лінійці було укладено угоду про співпрацю між лісгоспом і учнівським лісництвом. Городищенське учнівське лісництво стало одинадцятим в лісівничій сім’ї підприємства.

Незважаючи на таку значну кількість лісництв, працівники ДП «Шепетівський лісгосп» приділяють  усім увагу, організовують зустрічі, лекції, екскурсії.

Так, у літній період були організовані екскурсії для найменших лісівників на розсадник Кам’янківського лісництва, де вони мали змогу ознайомитися з посівом основних лісотвірних порід.

З настанням нового навчального року співпраця між колективами активізувалася. В усіх учнівських лісництвах працівники підприємства читають лекції на тему насінництва, організовують збір жолудя дуба звичайного, гіркокаштана кінського, насіння липи широколистої та інших.

Лісівники Шепетівщини вдячні учням за активну співпрацю та допомогу у заготівлі лісового насіння.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*