Вивчали досвід колег

Днями головний лісничий ДП «Проскурівське лісове господарство»  В.М.Гаврилюк   і керівники виробничих підрозділів відвідали Городоцьке  лісництво  ДП «Ярмолинецьке лісове господарство», щоб обмінятися досвідом з вирощування та догляду за лісовими культурами.

Присутні звертали особливу увагу  на полегшення умов праці під час догляду за лісовими культурами механізованим способом та скорочення кількості таких доглядів. Гості ознайомилися з результатами застосування модернізованої роторної косарки та РКР-1,5. Лісничий Городоцького лісництва С.В.Садовий   продемонстрував учасникам семінару  ділянки лісових культур дуба звичайного різних років створення, а також детально охарактеризував, яким методом щороку проводилися догляди.

Застосування механізованого способу значно пришвидшує роботи з догляду за лісовими культурами в міжряддях  порівняно з мотокосами. При застосуванні коридорного  способу трактором МТЗ-82  у агрегаті з РКР-1,5  проводиться освітлення рядків  головної породи   від пригнічення  другорядними швидкоростучими породами. При подальших доглядах  відбувається рівномірне зрідження міжрядь, у яких залишаються насіннєві екземпляри другорядних лісових порід, що поліпшують грунтові умови для росту головної породи.

Працівники ДП «Проскурівське лісове господарство»  почерпнули багато нової інформації та планують застосовувати її на практиці.

Прес-служба Проскурівського лісгоспу.

 20180809_092220 20180809_093007 20180809_095601 20180809_105637

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*