Виступали і гуртківці, і лісничий

Вихованці гуртка «Юні лісівники» центру туризму і краєзнавства учнівської молоді під керівництвом Аліни Білої та лісничого Нетішинського лісництва Андрія Ткачука розповіли  учням  Нетішинської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів №1   про  акцію «Майбутнє лісу в твоїх руках».

У ході зустрічі Андрій Петрович  повідомив, що лісівники Хмельниччини зокрема, і України в цілому, щорічно маштабно відзначають Міжнародний день лісу, проводять  заходи, покликані залучити якомога більше молоді та всіх громадян до садіння дерев, формувати у дитячій свідомості розуміння того, що берегти природу – завдання кожного.

Працівники державного підприємства «Славутське лісове господарство» докладають максимум зусиль, аби примножити зелені скарби краю. Учні з цікавістю ознайомилися з діяльністю лісгоспу, його планами на цей рік і найближчу перспективу.

Олена МАТУС,

директор комунального позашкільного закладу

 «Центр туризму і краєзнавства учнівської молоді»

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>