Виїзний семінар з участю вихованців учнівського лісництва

У ДП «Летичівський лісгосп» відбувся виїзний семінар з участю вихованців учнівського лісництва «Природолюби» та вчителів, головною темою якого була лісокультурна діяльність підприємства. У Бохнянському лісництві гості ознайомилися з розсадником.   Помічник лісничого Бохнянського лісництва С.Б.Коренчук та інженер з лісових культур О.С.Гірич  ознайомили дітей і дорослих з основними лісовими і декоративними видами, які вирощують у підрозділі, також провели екскурсію  територією розсадника.

Саме такі семінари прищеплюють юним лісівникам правильне ставлення до лісу і показують, що головна мета лісівників – зберігати і примножувати лісові ресурси, створюючи нові насадження з високоякісного посадкового матеріалу, який  вирощено згідно з нормами.

Для наочності завершили семінар на лісокультурній ділянці, де спеціалісти підприємства показали дітям, як створюються нові ліси, як правильно їх доглядати і оберігати.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>