Водно-болотні угіддя – майбутнє нашої планети

Кожного року 2 лютого країни світу, які мають на своїх територіях водно-болотні угіддя, у тому числі Україна, відзначають Всесвітній день водно-болотних угідь. Відзначення цього Дня приурочено до підписання світовою спільнотою 2 лютого 1971 року у місті Рамсар (Іран) міжнародної угоди – Конвенції з водно-болотних угідь міжнародного значення. Її мета  – зберегти водно-болотні угіддя як середовище для водоплавних птахів.

З метою підвищення обізнаності шкільної молоді з питань необхідності збереження водно-болотних угідь  відділ екологічної освіти та рекреації Національного природнього парку «Мале Полісся»  провів захід на базі Ізяславського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей” ім. О. Кушнірука. Він пройшов під девізом «Водно – болотні угіддя для збалансованого розвитку міст».

Школярам та членами учнівського лісництва «Юні лісівники» фахівець з екоосвіти Ю.О.Лукащук  організував тематичний відео-урок з елементами бесіди, в якій розповідалося про важливість збереження екосистеми водних угідь задля збереження біологічного розмаїття, охорони зникаючих видів птахів та рослин, збереження місцевих видів риб.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

DSCN3899DSCN3906 DSCN3907

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*