Всесвітній день мігруючих птахів

Щороку в другу суботу травня світ відзначає Всесвітній день мігруючих птахів. Цьогорічне відзначення проходитиме під егідою офіційного об’єднання двох найбільших у світі кампаній Всесвітнього дня мігруючих птахів (WMBD) та Міжнародного дня мігруючих птахів (IMBD).

Національний природний парк «Мале Полісся» також долучається до заходів з охорони, збереження та відтворення птахів. Так, старший науковий співробітник Мнюх О.В. й фахівець з екологічної освіти Лукащук Ю.О. з метою розширення та примноження знань про орнітофауну провели в Славутській загальноосвітній школі №6 інформаційно-пізнавальне заняття під лозунгом „Об’єднання наших голосів для збереження птахів” .

Діти отримали важливу та цікаву інформацію з питання охорони пернатих, сприяння збільшенню чисельності та розширення ареалу проживання зникаючих видів птахів. Спільно дійшли висновку, що питання  охорони орнітофауни наразі дуже актуальне для всіх держав світу.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».  DSC_5251 DSC_5248 DSC_5244 DSC_5243

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>