Відкрили екостежку «Перлина Славутчини»

На території гідрологічного заказника місцевого значення Голубе озеро відбулося урочисте відкриття екологічної стежки «Перлина Славутчини».

У дійстві взяли участь: народний депутат України Р.М.Мацола, голова Славутської райдержадміністрації Б.П.Маршук, голова Славутської районної ради Л.А.Радзивілюк, т.в.о. першого заступника начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Золотий  разом із начальником відділу лісового та мисливського господарства В.В.Самсоновим, представники ДП «Шепетівське лісове господарство»: директор  В.М.Сасюк і головний    лісничий  О.В.Заблоцький,  представники ДП «Славутське лісове господарство»: директор  В.В.Сапожнік, головний лісничий  Л.Д.Грубой, голова Крупецької сільської ради  В.А.Михайлюк, а також учні й вчителі Крупецького НВК.

Екологічну стежку  створено з метою проведення навчально-освітньої, пропагандистської роботи з питань екологічного виховання, охорони природи та навколишнього середовища. Вона розрахована на учнів шкіл, студентів, педагогів, вихователів, а також  на інші категорії відпочиваючих.

На кільцевому маршруті протяжністю 3,8 кілометра облаштовано 11 оглядових зупинок, на яких екскурсанти матимуть змогу ближче познайомитися з унікальністю флори, фауни та ландшафтного різноманіття  території. Крім того, відвідавши екологічну стежку «Перлина Славутчини», всі бажаючі зможуть повною мірою оцінити місцеву красу і мальовничість та отримати насолоду від спілкування з природою.

Новостворена екологічна стежка є спільною працею колективу Національного природного парку «Мале Полісся» за фінансової підтримки громадської організації «Інститут солідарності громад Романа Мацоли». Проект екостежки було втілено в життя також за сприяння Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, ДП «Шепетівське лісове господарство» та ДП «Славутське лісове господарство».

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2

1

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*