Відпрацьовано систему роботи збірного евакуаційного пункту

З метою вдосконалення навичок та вмінь органів управління у сфері цивільного захисту під керівництвом голови Ізяславської районної евакуаційної комісії Павла Ковальчука  проведено заняття з особовим складом збірного евакуаційного пункту ДП «Ізяславське лісове господарство». Захід проведено у рамках підготовки до проведення навчань з евакуації у разі аварії на ВП ХАЕС.

Було відпрацьовано низку важливих елементів системи цивільного захисту: порядок організації діяльності збірного евакуаційного пункту у нічний час; організація ведення обліку населення, яке приписано до ЗЕП; проведення інформаційної та роз’яснювальної роботи підтримання в готовності матеріально-технічної бази; налагодження тісної взаємодії під час виникнення надзвичайних ситуацій різного характеру тощо. Особливо звернуто увагу присутніх на необхідність визначення посильних та представників від збірних евакуаційних пунктів для роботи у складі районної евакуаційної комісії та Ізяславської міської евакуаційної комісії.

Підсумок занять красномовний – збірний евакуаційний пункт ДП “Ізяславське лісове господарство” готовий до виконання завдань за призначенням.

За матеріалами сектора з питань надзвичайних ситуацій

та цивільного захисту населення Ізяславської райдержадміністрації.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>