Від торгів деревиною – 90 мільйонів гривень

7 березня 2018 року товарна біржа «Подільська» та державні лісогосподарські підприємства Хмельницького ОУЛМГ з участю директорів десяти  лісгоспів  провели торги з продажу необробленої деревини заготівлі другого кварталу 2018 року.

Успішному  їх проведенню  передувала активна інформаційна діяльність товарної біржі та роз’яснювальна робота біржового комітету, які в пресі та на сайті біржі оприлюднили « Біржові бюлетені» та надали вичерпні відповіді на безліч питань потенційних клієнтів.

Хороший результат торгів не забарився . Всього продано 41 тис. кубометрів деревини, що становить 98,3 % від загального обсягу виставлених лотів. Очікувана виручка буде становити  90,11 млн. грн.

У торгах взяли участь 154 деревообробних підприємства області та інших регіонів України. За оцінкою деревообробників – торги пройшли на високому рівні.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>