Віктору Васильовичу Решетюку – 70!

k 3Сьогодні, 30 травня, виповнилося  сімдесят років Віктору Васильовичу Решетюку – лісівнику з великим стажем.

Доля кидала його в різні куточки тодішнього СРСР. Після закінчення Сторожинецького лісового технікуму працював техніком Приморської експедиції «Ліспроект» у Росії. Відслуживши в армії, повернувся в Україну. Був техніком, помічником таксатора  Харківської експедиції «Ліспроект».

Згодом стаціонарно закінчив сільськогосподарську академію. Два роки працював викладачем Шацького лісового технікуму. А з 1978 року його перевели в Молдавію. Був старшим науковим співробітником у НПО «Молдліс», директором  дослідного лісгоспу, директором УКБ НПО «Молдліс», що в місті Бендери. У цьому місті  працював ще в кількох установах.

З липня 1992 року – інженер лісового господарства Хмельницького держлісгоспу. Потім Віктор Васильович працював провідним інженером відділу лісового господарства, заступником начальника відділу ДЛГО «Хмельницькліс».

На всіх посадах трудився  сумлінно, ініціативно. За це його поважали й ставили в приклад. Вийшовши на пенсію, В.В.Решетюк не пориває зв»язків з колегами. Лісівники  його шанують теж. У день ювілею за дорученням начальника ХОУЛМГ Петра Пешка працівники апарату відвідали ветерана й щиро привітали його з днем народження.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0006 IMG_0007 IMG_0010 IMG_0002

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*