Галузева семінар-нарада з питань охорони праці

На Хмельниччині відбулася всеукраїнська семінар-нарада з питань охорони праці. В її роботі взяли участь представники Держлісагентства України, Державної служби з питань праці, Центрального комітету профспілки працівників  лісового господарства та лісової промисловості України, а також головні інженери й відповідальні спеціалісти з охорони праці обласних управлінь лісового та мисливського господарства і лісогосподарських підприємств з різних регіонів держави.

Спершу заходи відбулися в Славутському лісгоспі.  Гості ознайомилися з передовим досвідом  цього підприємства в охороні праці, побували  на рубці головного користування у кварталі 44 Голицького лісництва, де  побачили, як впроваджуються на практиці новітні технології заготівлі та вивезення лісоматеріалів спецтехнікою «Харвестер» PonsseBeaver. Про її технічні характеристики, можливості та результати роботи розповів  керівник підприємства Віктор  Сапожнік.

Потім учасники  семінару працювали в  Ізяславському  лісгоспі. Тут вони ознайомилися з організацією безпечних робіт під час будівництва доріг та при здійсненні лісозаготівель. Своєрідну екскурсію їм провели директор підприємства Петро Курельчук і головний інженер Михайло Макарук.

Гості не проминули нагоди познайомитися з національним природним парком «Мале Полісся», який розташований у Ізяславському та Славутському районах. Про його своєрідність і багатство говорив директор установи Андрій Сасюк.

Згодом у адмінбудівлі Ізяславського лісгоспу відбулася розширена нарада з питань внесення змін до Правил охорони праці для працівників лісового господарства та лісової промисловості з метою приведення їх у відповідність з чинним законодавством України та країн Європейського Союзу.

– При підбитті підсумків було зазначено, що лісівники Хмельниччини нагромадили значний досвід у охороні праці. Його рекомендовано впровадити в лісовій галузі держави,- з приємністю сказав заступник начальника Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства Володимир Колесник.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп» та ДП «Ізяславський лісгосп».

DSCN1137 DSCN1143 DSCN1156 DSCN1176

 

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*