ДІТИ ВЗНАЛИ БАГАТО ЦІКАВОГО

У рамках Всесвітнього дня дикої природи  з метою примноження екологічних знань і привернення уваги до цінності й важливості дикої природи, а також з метою виховання дбайливого ставлення до  флори і фауни Національний природний парк «Мале Полісся» провів еколого-освітні заходи.

Так, 6 березня  фахівець з екологічної освіти Ю.О.Лукащук провів інформаційно-пізнавальні заняття для учнів 8-А й 8-Б класів Ізяславського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 ім. О.П. Онищука, гімназія” та для учнів 7 класу й членів учнівського шкільного лісництва «Юні лісівники» Ізяславського навчально-виховного комплексу “Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2, ліцей” ім. О. Кушнірука.

У ході  занять діти дізналися про історію виникнення Всесвітнього дня дикої природи, ознайомились із значенням та розглянути головні завдання Конвенції про міжнародну торгівлю видами дикої фауни і флори (CITES). Обговорили сучасні проблеми планети щодо збереження та стану дикої природи. Також було продемонстровано дітям частину науково-популярного фільму «Дім».

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*