ДП «Летичівський лісгосп» проводить осінню інвентаризацію

Осінню інвентаризацію Летичівський лісгосп традиційно розпочинає наприкінці вегетаційного періоду, починаючи з 1 жовтня.

Інвентаризація це – облік сіянців на тимчасових лісових розсадниках, визначення приживлюваності лісових культур 1-3 років вирощування, атестація завершених лісокультурних об’єктів, переведення лісових культур, ділянок, що відновилися господарсько цінними породами шляхом природного відновлення, та площ із проведеними заходами із сприянням природному відновленню лісу.

Мета інвентаризації лісових культур – уточнити обсяги та встановити ефективність робіт з лісовідновлення, призначення заходів з поліпшення стану культур. Відповідальними за  проведення інвентаризації в кожному лісництві створена відповідна комісія. Протягом місяця вона має провести облік і оцінку якості молодих насаджень згідно з технічними вимогами та стандартами.По її завершенню в ДП «Летичівський лісгосп» точно знатимуть, як прижилися молоді насадження та які ділянки потребуватимуть особливої уваги в наступному році.

Всі роботи  з обліку та оцінки якості лісокультурних об’єктів, відповідно до наказу директора, мають бути завершені до 1 листопада 2017 року.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

1 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*