Дбають про примноження дичини

Сезон полювання 2017-2018 років у ДП “Новоушицьке лісове господарство”  завершився. Працівники лісової охорони  провели в цей період 59 рейдів з виявлення порушників полювання. Складено 6 протоколів, накладено 2550 грн. штрафів, що були оплачені добровільно і в повному обсязі.

Зараз лісівники займаються підгодівлею  звірів. Виставляти в годівниці є що. Підприємство в 2017 році припасло 1500 кг сіна, 3 тонни зерна ячменю, 3,8 тонни коренеплодів, 1100 гілячкових віників з листяних порід. Корм викладають в годівниці постійно, в міру необхідності. Також у солонці уже викладено 90 кг солі.

Після завершення мисливського сезону мисливцезнавець підприємства І.А.Горпинюк спільно із лісовою охороною провели облік диких тварин.

Працівники лісгоспу також ведуть профілактичну роботу серед мисливців. Цьому також слугує наочна агітація. ДП “Новоушицьке лісове господарство” закупило та встановило в мисливських угіддях 6 нових інформаційних знаків “Відтворювальна ділянка” і 3 знаки – “Браконьєрство – це зло” та 1 панно – “Карта-схема мисливських угідь”.

МисливознавецьДП Новоушицьке лісове господарство І. А. Горпинюк

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*