До Дня довкілля садили ліс

До Дня довкілля, яке відзначали  21 квітня, лісівники Славутчини провели ще один захід у  рамках загальнодержавної акції «Майбутнє лісу у твоїх руках». Так, до висаджування лісу за давньою традицією долучилися представники апарату та структурних підрозділів Славутської районної ради та районної держадміністрації, управління соцзахисту. Лісовідновлення відбувалося у дев»ятому кварталі Крупецького лісництва.

Цього дня представники місцевої влади висадили майже вісім тисяч п’ятсот  сіянців сосни звичайної та модрини європейської на площі 1,2 га. Це був один із завершальних етапів лісокультурної кампанії. Загалом на території Славутського лісгоспу цієї весни вже створено 155 га лісових насаджень. Ще близько 10 га будуть засаджені восени.

Варто зазначити, що Славутський лісгосп не тільки брав активну участь у акції «Майбутнє лісу в твоїх руках, а й долучився до проведення місячника з озеленення та проведення санітарної очистки міста й за клопотанням Славутської міської ради забезпечив КП «Славутське ЖКО» необхідним посадковим матеріалом.

Прес-служба Славутського лісгоспу.

04 01 02 03

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*