До акції долучилися шкільні лісництва

Традиційно кожної весни шкільні лісництва долучаються до посадки лісу та  благоустрою навколишніх територій.

Так,  Нетішинське шкільне лісництво провело заходи, спрямовані на поліпшення стану довкілля, озеленення, благоустрою міста та прилеглих до нього територій, очищення річки Горинь, збереження природно-заповідних  об’єктів урочищ Праліс, Вільшина, Дорогоща (кв.15,26 Нетішинського  та кв.3 Кривинського лісництв).

Вихованці центру туризму і краєзнавства учнівської молоді, а саме гуртківці «Юні українознавці», «Юні лісівники» та «Юні охоронці природи» (керівники Федорчук Катерина, Біла Аліна) прибрали сміття біля костьолу м. Нетішина.  Особливо приємним заняттям було висаджування  квітів у центрі міста. Тут постарались вихованці гуртка «Юні квітникарі» (керівник Токман Наталія).

Учні ЗОШ 4 та ЗОШ №1 м. Нетішин створили лісові культури сосни звичайної на площі 0,7 га у Нетішинському лісництві, кв.2 вид. 6,7,12.

Шкільне лісництво ЗОШ №4 «Зелений десант», яким опікується Крупецьке лісництво, висадили 5 тисяч сіянців сосни та модрини на площі 0,7 га у кв. 9,10,11.

Своїм прикладом школярі показали, що від громадянської та екологічної свідомості кожного залежать навколишнє природне середовище.

Прес-служба ДП «Славутський лісгосп».

03 02 01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*