До весни готові

Працівники ДП “Новоушицьке лісовегосподарство” з нетерпінням чекають весни, до якої ретельно підготувалися. Торік вирощено 340 тисяч стандартних сіянців і укорінених живців. З них 240 тис штук  - сіянці головних лісоутворюючих порід: дуба звичайного, сосни, ялини, модрини європейської, клена та інших. Навесні  80 тисяч сіянців використають на створення та доповнення лісових культур, шкілок і плантацій. Решту буде реалізовано або залишено на дорощування.

Поряд з цим збільшуємо площі вирощування декоративного посадкового матеріалу. Закладено шкілки туї західної, ялівцю, самшиту, ялини звичайної та колючої, а також багатьох чагарникових та красивоквітучих форм . Крім того у минулому році методом зеленого черенкування було закладено та вирощено 80 тисяч укорінених живців – однорічних саджанців для закладки майбутніх шкілок. Це пов’язано з тим, що серед населення краю зростає попит на декоративні дерева та кущі.

Зараз на декоративному розсаднику маємо майже 60 тисяч штук декоративних рослин, які  продаватимемо. Між іншим, постійні покупці, з багатьох регіонів України, із вдячністю відгукуються про новоушицьку продукцію,  бо наші дерева і кущі добре адаптуються до різних грунтових та кліматичних умов. Умілому господарюванню колективу сприяє чимало факторів. Це і раціональний підхід до підготовки та закладання площ, і застосування систем догляду, і бажання самих лісоводів розвиватися  в справі.

В.КОМАРНІЦЬКИЙ,

інженер лісових культур.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>