Завершився облік мисливської фауни в ДП «Шепетівський лісгосп»

Після завершення мисливського сезону проведено облік  диких парнокопитних та хутрових тварин в угіддях ДП «Шепетівський лісгосп». Ним було охоплено 26,5 тис. га мисливських угідь, закріплених за лісгоспом. Облік проводився в сніжний період працівниками лісової охорони та єгерської служби підприємства.

Чисельність лосів, кабанів, козуль, зайців, вивірок, норки, куниці, видри визначали анкетним методом по кожному лісовому обході, а бобра, борсука, ондатри та лисиці – згідно з наявних хаток та нір.

Аналіз динаміки чисельності диких звірів показує, що з основних видів, на які проводиться полювання (кабан, козуля, бобер), чисельність поступово збільшується.  Зокрема кількість кабана зросла з 113 голів в минулому році до 118 у поточному. Приріст чисельності козулі  склав 68, бобра – 17 особин. Радує позитивна тенденція із зменшення кількості лисиці, яка є основним розповсюджувачем сказу у регіоні. Так, у мисливських угіддях підприємства зараз налічується лише 36 лисиць.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>