Злагоджена праця дає результат

Працівники ДП “Кам’янець-Подільський лісгосп”  в основному завершили  лісокультурний рік.  Виконано завдання з посадки лісу, доповнення , догляду за культурами.  Поки дозволяють погодні умови, ведуться лісівничі догляди  в незімкнутих посадках. На ділянках, що виходять з експлуатації, готують грунт під лісовідтворення  наступного року.

Цьогоріч досягли непоганих результатів з приживленості  посадок. Осіння інвентаризація засвідчила, що приживленність однорічних посадок складає 90,5 при плановій 90%.  Переведено  у вкриті лісом землі ділянки лісових культур  1-11 класу якості на площі 107  при плані 100 га, ділянок природнього поновлення господарськи цінних порід –  9  при плані 5 га, в тому числі дуба звичайного 5 га. Вирощено близько 200 тисяч штук  стандартного садивного матеріалу лісових та декоративних порід в розсадниках.

Забезпечили виконання завдань із заготівлі лісового насіння. Припасено понад 4 тисячі кілограмів (133%), в тому числі жолудя дуба звичайного 3500 кг.    У розсадниках висіяно 1500 кілограмів жолудя, а також горіхи чорний та  грецький, плодокісточкові породи, клени.   Решту закладено на зимове зберігання  та стратифікацію для весняного висіву.

Прес-служба Кам»янець-Подільського лісгоспу.

2 3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*