Змагалися вальники лісу

Для підвищення професійного рівня працівників на заготівлі лісу, вивчення досвіду кращих майстрів лісозаготівельної справи   в урочищі Лабунь Грицівського лісництва ДП « Старокостянтинівський лісгосп»   проведено змагання вальників лісу.

Директор лісгоспу Ю.Д. Грачук, відкривши змагання, зазначив, що робота вальника лісу не лише вкрай небезпечна, а й надзвичайно відповідальна. Адже від його майстерності залежить результат майже столітньої праці лісівників, які дбайливо з року в рік вирощували ліс.

Розпочали змагання   з проведення ґрунтовного інструктажу   з техніки безпеки. Члени комісії   визначили черговість виступів учасників, перевірили технічний стан бензомоторних пил та інших інструментів. Вальники змагалися в п’яти конкурсних видах: звалювання дерева, заміні пильного ланцюга бензопили, розкряжування комбінованим різом, точне розкряжування, відокремлення сучків.

З азартом та завзяттям відбулися всі етапи змагання. І ось – фініш. Переможцем цьогорічного конкурсу вальників лісу став Андрій Прохорчук з Грицівського лісництва. Друге місце виборов   Олександр Ілющенко   з Антонінського лісництва, на третьому місці Володимир Федорчук з   Самчиківського лісництва.

Після оголошення результатів   директор лісгоспу   нагородив переможців грошовими преміями та побажав удачі і перемоги на обласних змаганнях.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

DSCN0452[1] DSCN0361[1] DSCN0398[1]

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*