Золотому Степану Павловичу – 65!

Золотий2Степан Павлович з когорти тих, хто віддано любить свою справу. Здобувши в 1973 році спеціальність «бухгалтерський облік у лісовому господарстві» в Тернопільському фінансово-економічному інституті та відслуживши в армії, він спершу набирався досвіду в контрольно-ревізійному управлінні по Хмельницькій області. Здібного, аналітично мислячого фахівця в !986 році запросили на посаду головного бухгалтера Хмельницького обласного управління лісового господарства і заготівель.

На головному бухгалтерському посту та заступника начальника управління він проявив себе сповна. Його фаховий аналіз, вивірений прогноз допомагали керівництву управління розробляти ефективну економічну модель розвитку галузі. Багато Степан Павлович допомагав і своїм колегам з підвідомчих підприємств, щедро ділячись з ними досвідом.

Колеги по обласному управлінню лісового та мисливського господарства відзначають його людяність,  чуйність. Він – чудовий сім’янин. Разом з дружиною Людмилою Миколаївною  виховали доньку Ольгу й сина Павла, який теж став на лісівничу стежку. З любов’ю плекають чотирьох внуків.

Вийшовши на заслужений відпочинок, Степан Павлович не пориває зв’язків з обласним управлінням лісового та мисливського господарства. Його слушні поради  стають у нагоді, допомагають добиватися кращих результатів у господарюванні.

Колектив обласного управління щиро вітає С.П.Золотого з ювілеєм. Зичимо Вам, Степане Павловичу, міцного здоров»я, довголіття, сімейного щастя, мирного неба над головою!

З повагою,

начальник управління П.С.ПЕШКО

та колектив апарату управління.

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>