З РОСИ І ВОДИ ВАМ, ЮВІЛЯРЕ!

1Представники ДП «Шепетівський лісгосп» на чолі з головним лісничим О.В.Заблоцьким, головою профкому П.К.Миронюком  відвідали затишну та ошатну оселю пенсіонера підприємства  Станіслава Йосиповича Новосельського, який відсвяткував  85-річчя від дня народження.

Станіслав Йосипович все життя пропрацював лісником на підприємстві і зараз жваво цікавиться справами на виробництві.

Він так згадує свою роботу : « Було всякого: ранні підйоми, робота в лісі, заготівля деревини та насіння і боротьба з браконьєрами. Пересічні громадяни асоціювали посаду лісника з великими грошовими надходженнями і  благополуччям. Та мало хто знає, що за копійки доводилося, вручну, або за допомогою пилки-дворучки проводити рубки головного користування і рубки догляду, прибирати ліс від захаращення, незважаючи на сильні снігопади чи морози, спеку, дощі. І все-таки я вдячний долі за те, що мені довелося не тільки оберігати природу, а й примножувати її. Ще й зараз, мандруючи лісовими стежками,  спостерігаю, як тягнуться до сонця  кронами сотні гектарів посаджених мною соснових лісів, як привітно кивають мені своїм листям крислаті дуби».

Колектив ДП «Шепетівськй лісгосп» щиро вітає ювіляра. Бажаємо Вам, дорогий ветеране, міцного здоров»я, довголіття, світлих днів, Нехай кожна мить буде наповнена щастям, любов’ю близьких, теплотою рідних.

 

З найщирішими вітаннями колектив ДП «Шепетівський лісгосп».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*