КИРИЛЮКУ ІВАНУ ІВАНОВИЧУ – 60

КирилюкШановний Іване Івановичу! Особисто від мене, від апарату Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства, директорського корпусу прийміть найщиріші вітання з шістдесятиріччям від дня народження. Ви – вмілий, ініціативний керівник. Завдяки Вам Ярмолинецький лісгосп успішно трудиться, наполегливо впроваджує сучасні методи господарювання, дбає про примноження зелених шат краю. Ви – один з ініціаторів розвитку побічного користування.

Знають Вас на Поділлі як активного громадського діяча, якому громада довірила бути виразником її інтересів у обласній раді. Ви – великий патріот, який не тільки допомагає воїнам на Донбасі, а й сам був учасником антитерористичної операції.

У всіх починаннях  з реформування галузі, ініціативах обласного управління лісового та мисливського господарства Ви  один із найактивніших,  хто взявся впроваджувати в життя стратегію розвитку лісового господарства  на Хмельниччині.

Зичимо Вам завжди бути  енергійним, ініціативним, вірно служити Вітчизні та лісовій галузі. Міцного Вам здоров’я, наснаги на довгі літа!

Начальник управління Петро ПЕШКО

та апарат управління, директори лісгоспів.

ЙОГО ПОКЛИКАННЯ – ПЛЕКАТИ ЛІС

Директор ДП «Ярмолинецьке лісове господарство» І. І. Кирилюк пройшов трудовий шлях від простого лісоруба до директора підприємства. Він,  як кажуть у народі, зробив себе сам. Займаючи  високі й відповідальні посади, Іван Іванович виробив у характері рішучість, наполегливість,   уміння прораховувати все на кілька ходів наперед.

Вже шостий рік І.І.Кирилюк очолює  рідний  Ярмолинецький лісгосп, в якому пропрацював майже 30 років. Він – успішний керівник, впевнено  веде за собою великий і потужний колектив лісівників, відданих, як і він, своїй справі.

Іван Іванович –  депутат Хмельницької обласної ради, учасник бойових дій, люблячий чоловік і турботливий батько. Все було в житті Кирилюка: і падіння, і злети. Та він ніколи не зраджував своїм принципам. Справедливість, честь, гідність  і відданість улюбленій справі завжди були і є для нього визначальними.      Він займає активну життєву позицію, підтримує різні проекти  культурно-соціальної сфери життя району, допомагає волонтерським організаціям у підтримці воїнів АТО, малозабезпечених сімей.  Кожний член колективу лісгоспу знає, що прийшовши за порадою до директора, він її отримає, прийшовши за допомогою – він її матиме, але й за роботу спитає сповна. Адже перш за все цінує дисциплінованість та командну роботу, де ніхто не байдикує, де всі вболівають за спільну справу, де байдужим не залишається ніхто.

«Я вперед, а ви – за мною» – каже Іван Іванович. І колектив самовіддано трудиться,  здобуваючи   призові місця у трудовому суперництві серед лісгоспів області. Ярмолинецьке лісове господарство також серйозно займається побічним користуванням, яке стало одним з пріоритетів діяльності підприємства. Керівник переконаний – навіть маленький клаптик землі повинен використовуватися по-господарськи  та давати  фінансовий результат.

Бути хорошим начальником дано не кожному, але нашому колективу пощастило!  Іван Іванович – справжній професіонал своєї справи, чуйна й щедра людина.  Колектив Ярмолинецького лісгоспу вітає свого керівника з 60-річчям від дня народження. Бажаємо  Вам, Іване Івановичу, довго залишатися завзятим, умілим й цілеспрямованим, віддавати свою енергію для розквіту України, рідного підприємства. Нехай у всьому Вас супроводжує удача, а дорогу освітлює щаслива дороговказна зірка.  Миру Вам, Вашому дому та всій великій родині!

КОЛЕКТИВ ЯРМОЛИНЕЦЬКОГО ЛІСГОСПУ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*