КОНСТРУКТИВНО, З ГЛИБОКИМ АНАЛІЗОМ

У Хмельницькому обласному управлінні лісового та мисливського господарства  проведено семінар – нараду з питань охорони праці під головуванням заступника начальника управління В.Г.Колесника.  Її учасниками були  спеціалісти-інженери  з охорони праці лісгоспів.

Проведено  аналіз виробничого травматизму в лісовій галузі області за 2017 рік.  Розглянуто проблемні питання охорони праці й порушення, виявлені під час перевірок на підприємствах управління.

Детально обговорено нову редакцію Положення про розробку інструкцій з охорони праці. Начальник відділу нагляду в агропромисловому комплексі  та соціально-культурній сфері управління Держпраці у Хмельницькій області В.М.Франко  дохідливо роз»яснив нововедення в Положення. Він також зупинився на типових порушеннях,  допущених на підприємствах при складанні інструкцій з охорони праці. Було наголошено на обов’язковості врахування під час їх розробки  вимог експлуатаційної документації на обладнання, технологічних процесів, конкретних умов праці, що склалися на робочому місці.

На семінар-нараді  також велася предметна розмова про підготовку до узагальнення річних звітів щодо діяльності підприємств з питань охорони праці та пожежної безпеки.  Учасники семінару взяли активну участь в обговоренні проблемних питань  та отримали вичерпні відповіді на поставлені запитання.

Спілкування про перспективу поліпшення безпеки праці на підприємствах  управління вийшло  конструктивним і тривало 3,5 години замість запланованих двох годин.

Прес-служба  ДП «Славутський лісгосп».

03 01 02

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>