КОНФЕРЕНЦІЯ ТРУДОВОГО КОЛЕКТИВУ

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Старокостянтинівське лісове господарство», на якій підбито підсумки виконання колективного договору між адміністрацією і трудовим колективом за 2017 рік та затверджено новий договір  на 2018 рік.

У роботі конференції взяли участь начальник Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко і голова  обкому профспілки В.М.Лісовий.

У своїй доповіді директор лісгоспу Ю.Д.Грачук зазначив, що підприємство працювало ритмічно і виконало всі планові завдання. Пріоритетом діяльності  було й залишається піклування про добробут як   працівників, так і пенсіонерів лісгоспу. Середньомісячна оплата праці зросла на 143,4 %. Значні кошти спрямовано на придбання техніки, капітальні ремонти, на задоволення соціальних потреб працівників. Комплексні заходи з охорони праці були заплановані на суму 231,0 тис.грн., а фактичні витрати склали 554,0 тис.грн.

Про роботу профспілки відзвітувала голова профспілкового комітету Л.С.Османкіна. Вона зазначила, що адміністрація дотримувалась положень колективного договору і створення безпечних умов праці  для виконання виробничих завдань. Розповіла присутнім про соціальних захист на підприємстві, про виконану роботу і про плани діяльності профспілкової організації в 2018 році.

Головний економіст Л.Д.Мусат ознайомила учасників конференції з проектом колективного договору на 2018 рік.

В обговоренні взяли участь представники підрозділів, висвітлюючи здобутки та наболілі проблеми. Виступаючі оцінили роботу профспілки – добре, а колективний договір вважають виконаним.

Начальник обласного управління Петро Пешко і голова галузевого обкому профспілки Віталій Лісовий в своїх виступах акцентували увагу на практичних діях профспілки та адміністрації щодо належного соціального захисту працюючих.

На конференції прийняли колективний договір на 2018 рік з внесеними змінами та доповненнями.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*