КОРИСНИЙ, ПОВЧАЛЬНИЙ СЕМІНАР

Відповідно до Закону України «Про державну службу» відбувся короткостроковий семінар на тему: «Практичні аспекти діяльності Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства в сучасних умовах». У центрі перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій зібралися працівники апарату облуправління лісового та мисливського господарства, представники держлісгоспів.

Відкрила семінар заступник директора Центру,  доцент  Т.В.Гаман. З доповіддю про основні функції та повноваження управління як територіального органу Держлісагентства  виступив начальник обласного управління лісового та мисливського господарства П.С.Пешко. Начальник загального відділу апарату облдержадміністрації Л.С.Гудловська зупинилася в своєму виступі на основних вимогах до ведення діловодства в органах виконавчої влади.

Лекцію з елементами тренінгу про електронний документообіг прочитала доцент Хмельницького університету управління та права Л.П.Требик. Начальник відділу контролю апарату облдержадміністрації Г.В. Матковський розповів, як чітко налагодити контроль за виконанням вхідних та розпорядчих документів.

Зацікавлення викликало актуальне для лісогосподарських підприємств питання «Правове регулювання земельних відносин. Надання земельних ділянок у постійне користування. Зміна цільового призначення  земельних ділянок лісового призначення (лісових та нелісових ділянок). Представник Держгеокадастру в Хмельницькій області вичерпно розкрив тему.

Наступного дня програма семінару теж була насичена. Начальник відділу з питань персоналу та нагород апарату облдержадміністрації озвучив зміст та новели Закону «Про державну службу». А завідувач сектору головного територіального управління юстиції в Хмельницькій області Ю.А.Жураковська  зупинилася на  е-декларуванні, деяких аспектах закону «Про запобігання корупції».

Про цивільно-правову, адміністративну та кримінальну відповідальність у сфері порушення лісового та мисливського господарства розповіла відповідальний працівник прокуратури області О.В.Русецька.

Насамкінець відбулося анкетування й підбиття підсумків семінару. Його учасники були одностайні в думці: захід був корисним і повчальним.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.

IMG_0005 IMG_0016 IMG_0019IMG_0023

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*