Конференція трудового колективу

Відбулася конференція трудового колективу державного підприємства «Летичівське лісове господарство», на якій підбито підсумки виконання колективного договору  за 2017 рік.

Звітуючи перед делегатами конференції, директор ДП «Летичівське лісове господарство» Василь Сивун і голова профспілкового комітету Людмила  Войтина, проінформували присутніх про основні досягнення колективу та економічні показники, проаналізували виконання двосторонніх зобов’язань і положень  колективного договору.

Зокрема, директор підприємства зупинився на показниках роботи  за 2017 рік.   Так, проведено відтворення лісу  на площі 83,5 га. Доповнено лісові культури  на площі 174 га. Рубки догляду за лісом виконано на 124 % від запланованого обсягу. В.М. Сивун також зазначив, що торік на підприємстві велося оновлення  й поліпшення матеріально – технічної бази.

Охорона праці та здоров’я працівників перебувають на постійному контролі. На охорону праці  витрачено 352 тис. грн., хоча планувалося лише 100,6 тис. грн.

Голова профкому Л.В. Войтина  у  співдоповіді поінформувала присутніх про виконання  пунктів   колективного договору, що мали соціальну спрямованість: виплати за вислугу років, до дня професійного свята, на честь ювілейних дат, одноразова допомога при виході на пенсію, при народженні дитини, допомога на поховання, забезпечення працівників спецодягом та спецвзуттям.

Також було відзначено, що на підприємстві відбувся ріст середньомісячної заробітної плати.

В.о. головного економіста  лісгоспу А.М. Гулько   повідомила делегатам конференції, що проект нового колективного договору  розроблений на основі попереднього, із внесенням певних коректив.

У роботі конференції взяли участь і виступили  начальник Хмельницького  обласного управління лісового та мисливського господарства П.С. Пешко  і голова Хмельницького обкому профспілки працівників лісового господарства  В.М.Лісовий.

Заслухавши та обговоривши  доповіді, конференція трудового колективу затвердила акт виконання колективного договору за 2017 рік. А також, заслухавши зауваження й пропозиції, прийнявши їх до відома та виконання, делегати конференції схвалили новий колективний договір підприємства на 2018 рік.

Прес-служба Летичівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*