ЛІСІВНИКИ ПАТРУЛЮЮТЬ УГІДДЯ СПІЛЬНО З ПОЛІЦІЄЮ

У зв’язку з складною епізоотичною ситуацією африканської чуми свиней на території України, в тому числі в Хмельницькій області, з метою зменшення чисельності дикого кабана продовжено сезон полювання до кінця січня поточного року.

Працівники державної лісової охорони ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” постійно проводять рейди на вихідні та в святкові дні в період полювання та для  попередження або виявлення незаконної рубки дерев.

Днями рейдова бригади підприємства  спільно з працівниками поліції  провели перевірки з дотримання мисливцями правил полювання в межах держлісфонду та мисливських угідь підприємства, котрі розташовані на території  Старокостянтинівського району. Оскільки останнім часом браконьєри поводять себе досить зухвало, агресивно відносно працівників державної лісової охорони, то працівники поліції є вагомим фактором у донесенні чинних норм та заборон до громадян. В ході перевірки було виявлено  випадок недотримання правил полювання, який оформлено протоколом.

Також під час рейду  обстежено лісові масиви  з метою  профілактики й виявлення випадків самовільної порубки лісу та підозрілих осіб та території держлісфонду.

Прес –служба ДП «Старокостянтинівський лісгосп».

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>