ЛІСІВНИКИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ ПІДГОДОВУЮТЬ ЗВІРІВ

Кожного року з настанням зими працівники державної лісової охорони спільно з єгерською службою ДП «Шепетівський лісгосп» постійно  підгодовують диких тварин коренеплодами, листяними пучками, сіном, зерновими відходами з великим вмістом зерна ячменю, пшениці, вівса.

Для цього на території лісгоспу побудовано 6 підгодівельних комплексів, де звірі можуть поїсти, полизати сіль, а також відпочити, перечекати хуртовину. В мисливських угіддях підприємства функціонують 71 годівниця, 79 солонців. Керівництво лісгоспу приділяє значну увагу веденню мисливського господарства. Для підгодівлі звірів взимку 2017-2018 року працівники лісгоспу завчасно заготували 25 тонн зерновідходів, 3 тонни коренеплодів, 3 тонни сіна, 5 тисяч листяних пучків, 0,5 тонни кукурудзи і тонну  солі. Значну їх частину вже розвезено в угіддя.

Крім підгодівлі єгерська служба та державна лісова охорона значну увагу приділяють охороні мисливських угідь. Для цього створено рейдову бригаду, за якою закріплено  автомобіль. Це дає результат. З кожним роком кількість порушень правил полювання в угіддях лісгоспу скорочується.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*