ЛІС САДИЛИ РАЗОМ

Для працівників ДП “ Старокостянтинівське ЛГ”  відтворення лісових насаджень  завжди стоїть на першому місці. Перевагами осінньої посадки є відсутність високих температур, нижча інтенсивність випаровування вологи та перебування саджанців у стані біологічного спокою. Це дає навесні  кращу приживлюваність.

         Щороку підприємство організовує спільні посадки з  громадськістю, запрошуючи до участі всіх охочих. Цього разу до посадки приєдналися  службовці Старокостянтинівської районної державної адміністрації на чолі із головою  Сергієм Фесуном. Спільно із директором ДП “Старокостянтинівське лісове господарство” Юрієм Грачуком, лісничим Сковородецького лісництва Михайлом Войтком  заліснено 1 га  в урочищі Сковородки.

         Негода не завадила гарному настрою учасників акції. Усі були впевнені, що посаджені під дощ дерева гарно приживуться. Тож покидали щойно засаджену ділянку з відчуттям виконаного обов’язку та упевненістю, що ще не раз братимуть участь в акціях з примноження лісів Старокостянтинівщини.

Прес-служба Старокостянтинівського  лісгоспу.

3 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*