Лісове озеро вабить до себе

Відпочинок у лісі – це романтично, затишно, але він має бути максимально безпечним – причому це стосується як відпочивальників, так і власне лісу.

У Грицівському лісництві Старокостянтинівського лісгоспу без перебільшення розташована перлина — голубе озеро . Воно має колір неба, вода чиста, навіть видно рибу, яка плаває. Раніше тут був кар’єр, природа наповнила його   водою з підземних джерел. Місцина стала принадою для туристів і населення навколишніх міст і сіл. Площа озера   складає понад 4 га, глибина подекуди сягає 40 м. Береги обривисті, але є кілька місць з пологими спусками.

На лісовій водоймі можна не тільки покупатися, поніжитися під сонцем, а й половити рибу. Лісівники намагаються всіляко сприяти приємному відпочинку наших громадян. Але часто після   відпочинку недбайливці залишають гори сміття. Благоустроєм території підприємство займається за власні кошти та силами працівників державної лісової охорони. Тож головне, з чим звертаються працівники лісгоспу до громадян, – дотримуйтеся правил поведінки в лісі, не порушуйте вимог перебування у лісових масивах під час пожежонебезпечного періоду, з повагою ставтеся до праці лісівників.

Нагадуємо, що згідно зі ст. 73 Кодексу України про адміністративні правопорушення “Засмічення лісів відходами” передбачено накладення адміністративного штрафу на громадян від двадцяти п’яти до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян і на посадових осіб – від п’ятдесяти до ста неоподаткованих мінімумів доходів громадян.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

IMG_2688 (1) IMG_2690

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*