Лісівники Шепетівщини доповіли про свою роботу

Відбулася  нарада апарату Шепетівської міської ради, на якій були присутні міський голова Михайло Полодюк, заступники міського голови, працівники апарату, а також директор ДП «Шепетівський лісгосп» Володимир Сасюк.

Розглянуто питання ведення лісового господарства на підприємстві.   В.М. Сасюк доповів про фінансово-екомічний стан ДП «Шепетівський лісгосп», про виконання  колективного договору за перше півріччя.Зокрема, мова йшла й про оздоровлення працівників лісгоспу в санаторгно-куротних закладах України й  медичне обслуговування на підприємстві, оздоровлення дітей в літніх таборах.  Директор також відзначив і те, що  лісгосп завжди сумлінно й вчасно сплачує податки, збори, внески до бюджетів різних рівнів і є одним із бюджетоутворюючих підприємств  Шепетівки.

Заступник міського голови Н.В. Стасюк  порушила питання  розширення рекреаційних зон лісгоспу.

Також на засіданні обговорили проблему всихання лісів, яка на сьогодні є не тільки проблемою лісівників, а й загальнодержавною.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

DSC_0126 DSC_0129

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>