Ліс – це наше надбання. Давайте збережемо його разом

Відбулася   міжнародна  акція  FSC-П’ятниця -2017,  організована   Лісовою  Опікунською Радою (FSC)- відомою в усьому світі організацією, що займається  підтримкою  та  розвитком  екологічного та соціально – відповідального  лісокористування.  Мета акції –  привернути  увагу   суспільства   до проблем  лісової  галузі , а  також  наголосити  на  важливості  вибору  сертифікованої  лісової  продукції.

Долучився   до цієї  акції  і  Старокостянтинівський лісгосп. Працівники апарату  підприємства провели в освітніх закладах міста   FSC – уроки «Ліс – це наше надбання. Давайте збережемо його разом» .  Вони розповіли, що ліси на Хмельниччині  зберігаються, примножуються та охороняються саме завдяки праці лісівників області  і наголосили на тому, що  роботу  лісівників значно полегшує взаємодія з громадськістю. А наостанок нагадали присутнім основні правила поведінки в лісі.

             Прес-служба   Старокостянтинівського  лісгоспу.

2 1

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>