Мед з лісової пасіки

Працівники ДП “ Старокостянтинівське ЛГ” ставлять за мету  не лише  вирощувати високопродуктивний ліс, а й використовувати безцінний дар природи – недеревні ресурси лісу. Одним з важливих напрямків є розвиток бджільництва. У Грицівському лісництві завели пасіку.

Підприємство закупило 50 вуликів. Зараз на пасіці є 42 бджолосім”ї.  В кожній з них налічується від 80 до 120 тисяч особин. Наразі  розпочато викачування меду власною медогонкою. Різноманіття  трав і цвіту дерев забезпечує хороший медозбір.
Лісовий мед – має досить цілющі та смакові властивості,  екологічно чистий. Фахівці відносять цей солодкий продукт до елітних сортів. Регулярне вживання такого меду сприяє  зміцненню здоров’я. Він підвищує рівень гемоглобіну, добре впливає на роботу кровоносної, нервової, травневої, імунної систем. Лісовий мед є антибактеріальним, протизапальним та противірусним засобом.

Прес-служба Старокостянтинівського лісгоспу.

DSCN0343 DSCN0340

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>