НАГОРОДА В МІЖНАРОДНИЙ ДЕНЬ ВОЛОНТЕРА

Генеральна Асамблея ООН в 1985 році на 40-й сесії  запропонувала урядам відзначати 5 грудня як Міжнародний день волонтерів в ім’я економічного і соціального розвитку, закликавши їх здійснювати заходи для спонукання людей у всіх сферах діяльності пропонувати свої послуги як волонтерів.

У своїх щорічних посланнях з нагоди Дня волонтерів Генеральний секретар ООН високо оцінює роль і значення волонтерів незалежно від того, якою діяльністю вони займаються. Він закликає уряди створювати більше можливостей для добровольців в ім’я розвитку.

Працівники державного  підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство» в особі директора Ігоря Бурковського  нагороджені «Відзнакою командира 8 окремого полку спеціального призначення» з нагоди Міжнародного дня волонтера. Не одноразово, а  постійно військовослужбовці отримують допомогу від  працівників державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство». Вона  надається    продуктами харчування,  необхідним приладдям, матеріалами та засобами.

З словами вдячності  командир 8 окремого полку спеціального призначення  звернувся до всіх працівникам підприємства  та подякував за надану матеріальну допомогу військовослужбовцям, за підтримку та розуміння проблем Збройних Сил України в ці складні часи. Побажав   колективу натхнення на шляхетні вчинки й надалі та залишатися прикладом для всіх, взірцем жертовності та любові до України.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

02 01

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>