НАГОРОДИ ЛЮДМИЛИ ШЕВЧУК

01Завершився всеукраїнський конкурс на кращого лісничого галузі. Людмила Шевчук  –  лісничий Пархомівського лісництва – стала одним із лауреатів. Президія Всеукраїнської ради Товариства лісівників України відзначила її премією.

Людмила Вікторівна – знаний фахівець лісової справи, з любов»ю вирощує та доглядає ліс, впроваджує із колегами європейський досвід  господарювання.  А розпочалася її стежка до лісу з  Львівського лісотехнічного інституту,  який успішно закінчила в 1985 році. Спершу працювала майстром лісу Дунаєвецького лісництва Кам”янець – Подільського лісгоспзагу, згодом – помічником  лісничого Козачанського,  Пархомівського лісництв Летичівського лісгоспзагу, де лісничим був її чоловік  Ігор Воніфатович Шевчук. Для нього вона була і дружиною, і другом, і колегою.

Колектив лісництва працював на той час в старенькій конторі. Людмила Вікторівна разом з чоловіком  мріяли створити гарний робочий куточок. Для цього розробили проекти контори лісництва,  плодового і декоративного саду,  зону відпочинку для працівників. У 2004 році сталося горе – небеса забрали  її чоловіка. Втрата була гіркою як для сім′ї,  так і для колективу. Керівництво лісової галузі області  запропонувало Людмилі Вікторівні очолити Пархомівське лісництво. З того часу вона працює на посаді лісничого Пархомівського лісництва державного підприємства «Хмельницьке лісомисливське господарство».

Майже всі робочі проекти втілені в життя. Контору лісництва збудовано, територію облагороджено, молодий сад  уже  плодоносить, розкішна зона відпочинку тішить не тільки колектив лісництва та підприємства, а й стала улюбленим місцем жителів села. Вирощуються високопродуктивні лісові насадження. За п»ять років побудовано та капітально відремонтовано 10 кілометрів лісових доріг.

Загалом Л.В.Шевчук вже має 20 років загального лісового стажу, з них на посаді лісничого – понад 13років. За час роботи в лісовому господарстві має чимало  нагород. Зокрема, відзначена Грамотою Кабінету Міністрів України почесними грамотами Хмельницької облдержадміністрації, Хмельницького облуправління ЛМГ, Державного комітету лісового господарства України, нагрудним знаком «За бездоганну службу в державній лісовій охороні».

Лісничий першого класу Л.В.Шевчук – громадський активіст,  депутат Хмельницької районної ради з 2010 року. Всюди вона встигає, завжди  ініціативна.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*