На порядку денному – догляд за лісовими культурами

Цьогоріч у ДП «Камянець-Подільське ЛГ» на площі 60 га проведено створення лісових культур на зрубах попереднього року. Усі ці ділянки потребують ретельного догляду у весняно-літній період.

Надзвичайно висока температура повітря та рясні дощі спричинили буйний ріст бур’янів, порослі та самосіву другорядних порід. Тож на перший план лісівники ставлять проведення якісних та вчасних доглядів за новоствореними посадками.

Активно включились у цю роботу працівники Дунаєвецького та Маківського лісництв, де зосереджена значна частина лісокультурних об’єктів. В цілому по підприємству уже проведено догляд на площі 167 гектарів із 150 запланованих у першому півріччі цьогорічними та створеними у попередні роки лісокультурами. Проводяться усі види догляду як агротехнічні, так і лісівничі – ручне прополювання та механізованим способом в залежності від стану ділянок.

Ця робота буде проводитись протягом усього вегетаційного періоду аби на майбутнє сформувати високопродуктивні, біологічно стійкі насадження.

 

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ за даними Камянець-Подільського лісгоспу.

DSCF7763 IMG_20160908_104827 Изображение 265

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*