ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

У ДП «Ізяславський лісгосп» під керівництвом директора П.І.Курельчука відбулася виробнича нарада. Обговорювали перспективи розвитку підприємства  в 2018 році.

У своїй доповіді керівник ознайомив присутніх з ходом колегії Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства. Детально зупинився на завданнях, які поставлені перед підприємством : розвиток лісокультурної справи (вирощування сіянців з використанням сучасних технологій, вирощування декоративного посадматеріалу та збільшення його асортименту), будівництво сучасної шишкосушарні  для  отримання  насіння лісових порід.

З питанням розвитку та удосконалення вирощування лісів ознайомив присутніх головний лісничий В.П. Зайчук. Проаналізувавши лісокультурну діяльність минулого року, він зупинився на проблемах та запропонував кроки для їх недопущення в майбутньому. Обговорено питання підготовки до весняної лісокультурної компанії, введення в лісові культури сіянців супутніх порід, вирощених  в розсаднику, оновлення постійної лісонасіннєвої бази, обсяги і якість проведення доглядів за лісовими культурами та на ділянках, залишених під природне поновлення, якість проведення санітарно-оздоровчих заходів лісових насаджень.

Актуальним було питання  підготовки до пожежонебезпечного періоду. Головний лісничий наголосив на необхідності перевірки стану та наявності в необхідній кількості пожежного інвентаря. Також обговорювалося питання посилення охорони лісу від самовільних рубок та  браконьєрства.

Про актуальність збільшення обсягів переробки деревини, раціональної розробки лісосіки, якісної заготівлі та вивезення лісопродукції  говорив головний інженер М.Д. Макарук. Він зазначив, що  забороняється  реалізація споживачам такої продукції,  як техсировина для ВТП породи дуб з 2 кварталу поточного року, а при наявності такої  – розпилювання в цеху переробки деревини, тобто більш раціональне використання деревини дуба. Обговорено питання збільшення реалізації лісопродукції  з проміжних складів (лісосік).

Юрисконсульт О.В. Романюк  нагадав про обов’язковість подання електронної декларації за минулий рік та наголосив про крайній термін подання 31 березня 2018 року.

У ході наради розглянуто низку інших поточних питань, пов’язаних з  діяльністю підприємства.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*