ОБГОВОРИЛИ ПЕРСПЕКТИВИ РОЗВИТКУ

У ДП «Ізяславський лісгосп» відбулася виробнича нарада з участю керівників підрозділів, головних спеціалістів, апарату управління. Розглядали стратегічні напрямки розвитку лісгоспу, а також питання лісової сертифікації.

Директор підприємства П.І. Курельчук розповів про те, які питання було винесено на колегію   обласного управління лісового та мисливського господарства. Він також ознайомив присутніх із завданнями, які поставив начальник управління.

Основне завдання –  стратегія розвитку лісової галузі регіону, а саме:

  1. Інтенсивне використання сучасних технологій вирощування лісу, що передбачає створення лісових культур шляхом посадки сіянців із закритою кореневою системою; розвиток декоративного розсадництва.
  2. Боротьба з незаконними рубками.
  3. Розвиток побічного користування та підсобного господарства.
  4. Удосконалення процесу переробки деревини.
  5. Еколого-просвітницька робота з населенням.

Головний інженер М.Д. Макарук доповів про діяльність цеху переробки деревини й окреслив шляхи удосконалення та розвитку виробничої діяльності.

Про розвиток та удосконалення вирощування лісів говорив головний лісничий В.П. Зайчук. Також обговорено актуальні питання осінньої посадки лісу, заготівлі насіння, інвентаризації лісових культур та осінні ревізії. Крім того головний лісничий детально зупинився на  питанні лісової сертифікації. Він ознайомив присутніх з її принципами та завданнями, які потрібно виконати, щоб отримати сертифікат ведення  лісового господарства та  походження деревини.

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*