ОДЕРЖАЛИ МІЖНАРОДНИЙ СЕРТИФІКАТ

Ведення лісового господарства  і лісокористування в  Хмельницькому лісомисливському господарстві відповідає вимогам FSC. Це підтверджено відповідним міжнародним сертифікатом, який днями отримало підприємство. Аудит було проведено  компанією «NEPCon»  за системою Forest Stewardship Council. Це міжнародна організація, яка створена для підтвердження екологічної та соціальної відповідальності управління лісами.

Сертифікат FSC засвідчує відповідність діяльності підприємства до встановлених міжнародних стандартів і критеріїв щодо управління лісами та здійснення лісокористування на засадах сталого розвитку. Зокрема, сертифікат свідчить, що продукція підприємства надходить із лісів, ведення господарства в яких здійснюється на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Ліси, які сертифіковані за схемою ЛОР, отримують загальне визнання того, що ведення лісового господарства в них відбувається належним чином.

Сертифікована продукція маркується відповідним логотипом (мал. зліва)задля гарантування споживачеві законності джерел походження деревини, яка використовувалася для виготовлення товару. Це – товарний знак, який зареєстровано в багатьох країнах світу.

Сертифікат FSC слугує «перепусткою» на міжнародні екологічно чутливі ринки і є запорукою успішного розвитку бізнесу та дає можливість розвиватися, зміцнювати авторитет, нарощувати потенціал і збільшувати прибуток.

Сертифікат FSC демонструє прихильність виробника до відповідального ставлення до природи та дотримання високих міжнародних вимог щодо ведення лісового господарства, а також дає змогу:

– осилювати конкурентоспроможність продукції та підприємств;
– підвищити рівень задоволеності споживачів;
– забезпечити доступ до екологічно чутливих ринків;
– підвищити довіру й авторитет серед партнерів, замовників, кредиторів та інвесторів;
– збільшити капіталізацію;
– поліпшити імідж і репутацію підприємства, в тому числі для співробітників утримувача сертифіката FSC;
– покращувати якість управління і прозорість діяльності на підприємстві.

Сертифікат FSC виданий лісгоспу на наступний п»ятирічний цикл, проте він передбачає щорічне підтвердження відповідності ряду визначених стандартів ведення лісового господарства на підприємстві. Це означає, що мінімум раз на рік акредитовані експерти мають право перевіряти виконання взятих підприємством зобов’язань.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

01

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*