Обласний семінар

На базі Хмельницького обласного еколого-натуралістичного центру учнівської молоді відбувся семінар «Організація участі учнів і юннатів закладів освіти області в масових еколого-натуралістичних заходах». Він приурочений 100-річчю позашкільної освіти України.

У роботі семінару взяли участь: директор Центру Климчук В.В. та його співробітники, представники Хмельницького національного університету, департаменту агропромислового розвитку, екології та природних ресурсів Хмельницької ОДА, Хмельницького обласного краєзнавчого музею, методисти районних відділів, міських управлінь освіти, об’єднаних територіальних громад та інші.

Від НПП «Мале Полісся» взяла участь у семінарі Белінська М.М. Вона представила доповідь на тему «Організація та проведення екоосвітніх заходів НПП «Мале Полісся» із залученням учнівської молоді». У ході доповіді розповіла про напрямки діяльності НПП «Мале Полісся», про особливості організації та проведення співробітниками парку природоохоронних, еколого-освітніх заходів із залученням учнівської молоді регіону.

Прес-служба НПП «Мале Полісся».

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*