Обмін досвідом із колегами

Делегація ДП “Новоушицьке лісове господарство”  побувала на семінарі в ДП “Чортківське лісове господарство”. Для переймання передового досвіду та ознайомлення з технологією і методиками ведення лісового господарства в  заході взяли участь усі спеціалісти підприємства, починаючи від старшого майстра лісу.

У ході семінару працівники лісгоспу відвідали Скала-Подільське лісництво ДП “Чортківське ЛГ”, де ознайомилися із методиками вирощування посадкового матеріалу з закритою кореневою системою. Господарі озвучили переваги та недоліки цієї технології, продемонстрували навіс для притінення та спеціальний інструмент для посадки сіянців із закритою кореневою системою. Працівникам лісгоспу були представлені для огляду установки по флотації жолудя і його термообробці. Оглянуто лісові культури, створені сіянцями з закритою кореневою системою,  де приживлюваність  складає понад 95 відсотків. Також лісівники Скала-Подільського лісництва поділилися власним досвідом механізованого догляду за лісовими культурами за допомогою подрібнювача-рубщика коридорів роторного РКР-1,5.

У Колиндянському лісництві ДП “Чортківське ЛГ” лісівники Новоушичинни ознайомилися із прогресивними методиками вирощування декоративного посадкового матеріалу. Співробітники ДП “Новоушицьке ЛГ” оглянули сучасну полікарбонатну теплицю, критий літній майданчик для дорощування й реалізації продукції та автоматизовані системи зрошення саджанців. Також їм було продемонстровано побічне користування лісництва – прогресивний сад інтенсивного вирощування та пасіку.

На основі  виїзного семінару   та висунутих працівниками пропозицій була сформована стратегія подальшого розвитку ДП “Новоушицьке лісове господарство”.

Прес-служба ДП Новоушицьке лісове господарство.

4 1 2

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*