Обстежували насадження спільно з науковцями

Всихання соснових насаджень у нашій країні набуло масового характеру. Не оминули ці процеси й ДП «Шепетівський лісгосп» .

Для обстеження соснових насаджень підприємства запросили наукових співробітників Поліського філіалу УкрНДІЛГА. Метою обстеження є вивчення поширення лісопатологічних процесів у всихаючих соснових деревостанах Хмельницької області.

Науковий співробітник І.Т. Гулик разом з головним лісничим лісгоспу О.В. Заблоцьким, інженером охорони та захисту лісу М.М. Маєвським,   лісничими провели третій етап (польовий) науково-дослідницьких робіт. Було погоджено та здійснено маршрутні обстеження всихаючих соснових деревостанів у лісництвах та проведено відбір модельних дерев і зразків з метою вивчення процесу поширення шкідників і хвороб по стовбуру. Також  оцінено популяційні показники стовбурних шкідників у ході першого етапу їхнього розселення в соснових лісах.

Наразі тривають камеральні роботи.

Прес-служба Шепетівського лісгоспу.

viber image 1234 viber image

Напишіть відгук

Ваша пошт@ не публікуватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*

Можна використовувати XHTML теґи та атрибути: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>