ПІДСУМУВАЛИ РОБОТУ ЗА 2017 РІК

Під керівництвом директора ДП «Хмельницьке ЛМГ» Ігоря Бурковського  відбулася виробнича нарада з участю головних спеціалістів підприємства,  лісничих, майстрів.

Розглянуто  результати господарсько-фінансової діяльності  за 2017 рік та обговорено найважливіші завдання на 2018.

– За підсумками господарсько-фінансової діяльності лісомисливське господарство за 2017 рік спрацювало прибутково, – підкреслив Ігор Бурковський. – Завдання з лісокультурного виробництва виконані повністю. Відтворення лісів та лісорозведення проведено на площі 103 гектари. Приживлюваність лісових культур склала 92%. Підприємство забезпечене  посівним та посадковим матеріалом для проведення цьогорічної весняної лісокультурної кампанії.

В повному обсязі виконані попереджувальні протипожежні заходи. Протягом минулого року лісових пожеж не допущено.

На жаль, спостерігається негативна тенденція хвороби ясеневих насаджень, в зв’язку з чим проводяться оздоровчі рубки.

У 2017 році виконано весь обсяг запланованих робіт з рубок формування і оздоровлення лісів. Рубки догляду в молодняках виконані на площі 292  га при плані 272 га. Прорідженнями пройдено 127 га площі при планових завданнях 119 га. Прохідних рубок проведено на площі 179 га  (169%). Вибіркові санітарні рубання виконані на площі 526 га при плані 450 га. Суцільних санітарних рубок проведено на площі 5 га  (100%).

Реалізація продукції в розрахунку на одного штатного працівника – 410,2 тис. грн . Вартість одного кубометра реалізованої деревини склала  1202,6 грн. Середньомісячна заробітна плата штатного працівника порівняно з минулим роком зросла.

У  ході наради  обговорено низку важливих питань, на яких особливо акцентувалася увага керівництва підприємства: підготовка до весняної лісокультурної кампанії та пожежонебезпечного періоду, посилення роботи щодо унеможливлення незаконних рубок, культура виробництва та охорона праці.

Прес-служба Хмельницького ЛМГ.

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*