ПАМ’ЯТІ ТОВАРИША

llllllНа 88-у році життя зупинилося серце великого патріота лісової галузі – Петра Андрійовича Дідика. До останніх днів він працював на посту заступника голови Хмельницької обласної організації Товариства лісівників України.

Яскраве й багатогранне життя було в П.А. Дідика. Народився він 19 липня 1930 року в селі Ярославка Летичівського району в родині лісівника. Почав працювати з чотирнадцяти літ їздовим у Пархомівському лісництві. Закінчив Сторожинецький лісовий технікум, згодом – Львівський лісотехнічний інститут. Трудився на  посадах інженера лісового господарства, лісничого, головного інженера, директора лісгоспу, директора профтехучилища в Львівській, Волинській та Миколаївських областях.

У 1976 році перебрався на Хмельниччину. Працював у Ярмолинецькому лісгоспзазі, обласному управлінні лісового господарства аж до виходу на пенсію. З 2001 року  обраний заступником голови обласної організації Товариства лісівників України. На цьому посту багато зробив для її зміцненя й розвитку. Він – автор рукописної десятитомної енциклопедії лісівників Хмельниччини, яка  детально відображає історію лісового господарства краю і стала неоціненним надбанням.

Петро Андрійович  залишив по собі світлу й добру пам’ять. На Волині є парк, який носить його ім’я. В останні роки ветеран створив гай у дачному масиві поблизу Хмельницького.

Лісівники області глибоко сумують з приводу смерті Петра Андрійовича Дідика й будуть довго пам’ятати його добрі справи, вірне служіння лісовій галузі.

З сумом

колектив апарату ХОУЛМГ,

колективи лісогосподарських підприємств,

облорганізація Товариства лісівників

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*