ПОДАРУНОК ДО СВЯТА

До новорічних свят ДП «Ізяславський лісгосп» одержав своєрідний подарунок – Сертифікат з ведення лісового господарства та ланцюга походження деревини.  Наявність сертифікату FSC засвідчує: лісова продукція надходить з лісів, де господарювання здійснюється  на принципах невиснажливого, постійного і неперервного лісокористування, з врахуванням питань охорони довкілля, збереження біорізноманіття, інтересів працівників лісу та місцевого населення.

Процедура отримання Сертифікату розпочалась у вересні  минулого року з підписання договору з аудиторською компанією «NEPCon».  Саме цією компанією було проведено попередній  та основний аудит  діяльності  підприємства. Здійснювалась оцінка відповідності системи ведення лісового господарства підприємства низці екологічних, економічних і соціальних вимог. Оцінювався повний комплекс лісогосподарських робіт, заходів і управлінських рішень від садіння лісу і до заготівлі деревини. За період попередньої оцінки аудиторами була зібрана інформація з основних показників лісогосподарської діяльності, оцінювався стан охорони праці на підприємстві.

У листопаді представники аудиторської компанії «NEPCon» провели основний аудит діяльності підприємства. Під час робочих поїздок по лісових масивах наочно оцінено стан лісових культур, рубок головного користування та рубок формування й оздоровлення лісів, будівництво лісових доріг, забезпеченість засобами індивідуального захисту працівників лісозаготівельних бригад.

Були виявлені незначні недоліки у веденні лісового господарства, які   усунули у визначені терміни.

На основі звіту аудиторської компанії «NEPCon»  прийнято рішення про видачу сертифікату. Сертифікат виданий терміном  на  5 років, діє з 19.12.2017 р. по 18.12.2022 р.

Код сертифікату  – FM/COC-030015

Ліцензійний номер – FSC-C137450

Прес-служба Ізяславського лісгоспу.

2 1

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*