ПРЕДСТАВНИКИ ВЛАДИ ХМЕЛЬНИЧЧИНИ САДИЛИ ЛІС

Рясні жовтневі дощі  принесли багато вологи й тепер, коли рослини вже завершили вегетаційний період і готові  до зимового спокою, якраз впору садити ліс. Отож підприємства обласного управління лісового та мисливського господарства, які навесні  створили  1075 гектарів лісових культур, не гають часу. І хоча завдання осені  заліснити лише 90 гектарів зрубів та доповнити 140 гектарів лісових культур, стараються все зробити в найоптимальніші строки.

Як і завжди, на допомогу вартовим зелених шат прийшла громадськість. Серед перших на посадку лісу вийшли працівники обласної ради та облдержадміністрації. Заліснювали  п»ятигектарний зруб у Пархомівському лісництві річними сіянцями дуба звичайного й модрини європейської.

Перед початком толоки директор Хмельницького лісомисливського господарства Ігор Бурковський з приємністю повідомив, що посаджена навесні  цією ж  командою представників влади  ділянка  лісу, добре прижилася. Звичайно, це усіх надихнуло на завзяття. І хоча невдовзі замжичив дощ, посадили півтора гектара лісу.

– Вкотре переконалися, що праця лісівників нелегка, – каже після завершення робіт голова обласної ради Михайло Загородний. – Ми з радістю посадили кілька тисяч деревець.

– Радий і я, що садив дерева на Поділлі,- вступає в розмову президент Української асоціації районних та обласних рад, голова Харківської облради Сергій Чернов, який  на Хмельниччині брав участь у навчаннях з формування об»єднаних територіальних громад.

Після завершення робіт начальник обласного управління лісового та мисливського господарства Петро Пешко розповів гостям про стратегічні напрямки розвитку лісового господарства Хмельниччини на найближчу перспективу, провів екскурсію молодими, середньовіковими лісовими культурами й ділянками спілого лісу, а також захисними лісовими насадженнями, створеними на землях, непридатних для ведення сільськогосподарського виробництва.

Прес-служба Хмельницького ОУЛМГ.  

4 1 2 IMG_0239-768x512IMG_0272-768x5123

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

*